Zostań wystawcą

Boatshow, Łódź, 26-28.11.2021

Zapraszamy do udziału w XXII Miedzynarodowych Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Zapraszamy producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, osprzętu, wyposażenia, nawigacji, odzieży żeglarskiej i sportowej. Zapraszamy również firmy szkutnicze, żaglomistrzowskie, ze sprzętem do windsurfingu, nurkowania i kajakarstwa, firmy zajmujące się turystyką wodną, czarterami oraz mariny i przystanie.  Jak zwykle targi będą miejscem spotkań handlowców i środowisk wodnych.

Zapraszamy do kontaktu:

Julia Jakóbczak

+48 691 425 433
+48 42 637 12 15
julia.jakobczak@interservis.pl
boatshow@interservis.pl

Interservis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ. PRZEDSTAWIMY MOŻLIWOŚCI I WARUNKI WSPÓŁPRACY ORAZ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.

  Imię i nazwisko: *

  Telefon: *

  Strona internetowa: *

  Adres email: *

  Stanowisko: *

  Dane firmy.

  Nazwa: *

  Adres: *

  Kod: *

  Miejscowość: *

  NIP: *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
  związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

  Tak*

  * – pola wymagane

  targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
  targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
  targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
  targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017