Zostań wystawcą

Boatshow, Łódź, 15-17.11.2019

Zapraszamy do udziału w jubileuszowych XX Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Zapraszamy producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, osprzętu, wyposażenia, nawigacji, odzieży żeglarskiej i sportowej. Zapraszamy również firmy szkutnicze, żaglomistrzowskie, ze sprzętem do windsurfingu, nurkowania i kajakarstwa, firmy zajmujące się turystyką wodną, czarterami oraz mariny i przystanie. Zakres targów  Jak zwykle targi będą miejscem spotkań handlowców i środowisk wodnych.

boatshow@interservis.pl
42 637 12 15

Interservis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ. PRZEDSTAWIMY MOŻLIWOŚCI I WARUNKI WSPÓŁPRACY ORAZ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.

Imię i nazwisko: *

Telefon: *

Strona internetowa: *

Adres email: *

Stanowisko: *

Dane firmy.

Nazwa: *

Adres: *

Kod: *

Miejscowość: *

NIP: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Tak*

* – pola wymagane

targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017
targi boatshow, Targi żeglarstwa i sportów wodnych, boatshow 2017