Ekskluzywne jachty motorowe, popularne jachty żaglowe, houseboat’y , łodzie spacerowe i wędkarskie – to tylko niektóre z blisko 100 konstrukcji pływających jakie będzie można zobaczyć podczas 20 edycji targów Boatshow w Łodzi. Producenci oraz dystrybutorzy jachtów motorowych i żaglowych po raz pierwszy na targach w Łodzi pokażą m.in.:

Zephir 750
Northman 1200
Barracuda 686 Walk Around
Weekender W9
Calibra 21
Mastercraft X24

Northman 1200

Nominowany do nagrody Polish Boat of the Year 2019, luksusowy jacht typu houseboat z możliwością personalizowania wielu elementów wyposażenia.

Mastercraft X24

Premiera na rok 2019 z amerykańskiej stoczni wyspecjalizowanej w produkcji jachtów do sportów wodnych takich jak wakeboarding i narciarstwo wodne. Łódka ma wbudowany moduł do wytwarza  fali, dzięki czemu narciaż wodny nie musi trzymać specjalnej liny.

Calibra 21

Niewielki żaglowy jacht turystyczno-regatowych, który po latach przerwy wraca do produkcji w stoczni Janmor.

Klasa 505

Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 zaprezentuje bardzo szybkie, regatowe jachty, których powierzchnia ożaglowania może osiągać nawet 44m2.

Sedna 26

Jacht może pomieścić 8 członków załogi. Jacht wykonywany jest pod konkretne zamówienie klienta, z możliwością dowolnej konfiguracji kolorów kadłuba i pokładu oraz zabudowy dowolnym rodzajem drewna. Oczywiście stocznia chętnie przyjmie zamówienia podczas Boatshow w Łodzi

Maxus 22

Jacht, którym w roku 2018 Szymon Kuczyński samotnie opłyną ziemię bez zawijania do portu. Zajęło mu to 270 dni, a dokonał tego na najmniejszym jachcie w historii światowego żeglarstwa. O rejsie, finansowaniu takich przedsięwzięć i planach na przyszłość będzie także mowa podczas specjalnych spotkań z Szymonem na targowej scenie.

Zephir 750

Prototypowy aluminiowy jacht cruisingowy do spokojnego pływania po osłoniętych akwenach

Weekender W9

Najnowszy model szwedzkiej stoczni Nimbus Boats, jacht jest 9 metrową łódzią weekendową, przystosowaną do spotkań towarzyskich oraz do osiągania dużych prędkości na wodzie

Barracuda 686 Walk Around

Nowa motorówka do aktywnego wypoczynku z jednej z najstarszych stoczni na świecie, na której może jednocześnie pływać nawet 10 osób.

Sen 749

Jeden z najszybszych jachtów turystycznych produkowanych obecnie w naszym kraju.

VECTOR 10.2

Nowa śródlądowa wersja jachtu Vector Baltica, który z powodzeniem brał udział w morskich regatach.